Domáce a prijemne prostredie.

Penzión Encián ponúka ubytovanie v štandardných dvojlôžkových izbách alebo v rodinných štúdiách.

imgimg

Reštaurácia

Reštaurácia v Penzióne Encián má celoročnú prevádzku. Kapacita reštaurácie, ktorá je rozdelená na dve časti je 47 miest.

Detské ihrisko

Detské ihrisko sa nachádza priamo v areáli Penziónu Encián a je súčasťou letnej terasy. Deti si môžu užiť šmýkalku, hodačku či detský domček.

Wellness

V penzióne je hosťom k dispozícii malé privátne wellness, kde si môžu hostia zrelaxovat po náročnej túre či lyžovačke.

Wi-fi pripojenie

V Penzióne Encián máte k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie či už v reštaurácii, spoločenskej miestnosti a samozrejme na izbách.

Parkovanie pre hostí

Počas pobytu v Penzióne Encián máte k dispozícii bezplatné parkovisko priamo pri objekte.

Letná terasa

Počas letných mesiacov je otvorená letná terasa. Kapacita letnej terasy je 18 miest. Aj raňajky si môžu hostia vychutnať vonku.

Pobytové balíky

img

Penzión Encián Vám ponúka výhodné pobytové balíky, ktoré zahŕňajú ubytovanie, stravovanie a iné služby za zvýhodnenú cenu.

Variant 1

Variant 1

pobyt s minimálnou dĺžkou 3 noci

Cena 62 € / Noc/ dospelá osoba

Variant 2

Variant 2

pobyt na 4 a viac nocí

Cena 60 € / Noc / dospelá osoba

Ubytovanie Tatranská Lomnica srdečne privíta nielen turistov a lyžiarov, ale aj rodiny a pohodové partie. Ubytovanie Vysoké Tatry je zdrojom početných voľnočasových aktivít a za bezkonkurenčné ceny si ho môžete rezervovať s portálom Hauzi.sk.

REZERVAČNÝ FORMULÁR

Načítavam

JEDNODUCHÁ REZERVÁCIA

Pomocou online formulára na ľavej stráne si viete vyplniť niekoľko políčok na rezerváciu. Stačí len zadať potrebné údaje.

img

Následne zvolíte vaše kontakte údaje.

img

Po odoslaní Vás budeme kontaktovať.

Máte otázky ? Zavolajte nám +421 903 500 551

GALÉRIA

img

Pozrite sa, ako to vyzerá v penzióne Encián

Jedinečný výhľad na Vysoké Tatry, čarovnú prírodu a príjemné ubytovanie v Penzióne Encián Vám odporúča Mega Ubytovanie na Slovensku. Ak si zobrazíte stránku Tatranská Lomnica ubytovanie nájdete tu aj náš penzión a množstvo výborných informácií o celom okolí. Viac tipov na výlety si zobrazíte v regiónálnej sekcii: ubytovanie Tatry.