Reštaurácia

Reštaurácia v Penzióne Encián má celoročnú prevádzku

Kapacita reštaurácie, ktorá je rozdelená na dve časti je 47 miest. Reštaurácia je vybavená barovým pultom, krbom, televízorom a toaletami. V menu si vyberiete z tradičnej domácej kuchyne ako aj medzinárodnej.

Raňajky pre ubytovaných hostí sa podávajú od 7:30 do 10:00 formou švédských stolov  servírované jednotné večere od 17:00 do 20:00.  Počas dňa si môžu hostia ako aj turisti vybrať z jednálneho lístka. V lete je k dispozícii letná terasa a detské ihrisko

reštaurácia penzión Encián
reštaurácia penzión Encián

Jedálny lístok na stiahnutie: Jedálny lístok

Ubytovanie

Penzión Encián ponúka ubytovanie v štandardných dvojlôžkových izbách alebo v rodinných štúdiách. Izby sa v penzióne nachádzajú na prízemí, prvom a druhom poschodí, niektoré z nich majú samostatný balkón.

WELLNESS

V penzióne je hosťom k dispozícii malé privátne wellness, kde si môžu hostia zrelaxovat po náročnej túre či lyžovačke. Súčasťou wellness je suchá fínska sauna a víriva vaňa.

O PENZIÓNE ENCIÁN

Penzión Encián sa nachádza v centre Tatranskej Lomnice a svojou polohou je ideálnym miestom pre tých, ktorí vyhľadávajú ubytovanie v príjemnom prostredí s domácou atmosférou.

Pobytové balíky

Penzión Encián Vám ponúka výhodné pobytové balíky, ktoré zahŕňajú ubytovanie, stravovanie a iné služby za zvýhodnenú cenu.